Akční nabídky emailem

Zasílání novinek

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek.

Eurovíkendy

Našli jste specialistu na váš prodloužený víkend v Evropě. Narozeniny? Výročí? Relax? Konference? Služební cesta? Evropa stále láká k objevování, ať už je váš motiv víkendové cesty jakýkoliv, vaše očekávání splníme.


Natour eurovíkendy = individuální zájezdy na míru. Objevte nejoblíbenějších TOP 38 destinací zde.

 • balíčky (letenka, hotel, pojištění) na 2-4 noci - lze prodloužit/zkrátit, hotely vždy leží v centru poblíž turistických atrakcí a s dobrým spojením na letiště.
 • odlety celoročně (Praha, Ostrava, Vídeň, Bratislava, Brno) - denně na pravidelných linkách všech leteckých společností včetně nízkonákladových dopravců (časy uvádíme v prvotní nabídce)
 • nejžádanější fakultativní služby – zajistíme transfery, jízdenky MHD, travel card, prioritní vstupenky na pamětihodnosti i sportovní či kulturní akce (fotbal Champions a Premier League, tenis, F1, koncerty, muzikály). 
 • praktický kapesní průvodce s mapkami jako dárek k eurovíkendu

 

 Co je naším stylem: 

 • Ručíme za kvalitu celého balíčku služeb a návaznost služeb dohromady
 • Netvoříme skupiny s průvodcem, proto nehrozí zvýšení ceny ani zrušení zájezdu pro malý počet zájemců 
 • Co zájezd to originál ušitý na tělo pro vás dva a více osob
 • Před cestou i během ní je vám k dispozici jediná Natour specialistka, která zajistí vše od nabídky přes rezervaci s platbou až po odbavení. Pomocnou ruku podáváme od začátku do konce.
 • Kdykoliv se můžete obrátit na tísňovou linku v destinaci i zdarma na naši nonstop asistenční službu

 

 Pár praktických tipů navíc:

 • Katalogové (internetové) ceny platí v případě nejlevnějších volných míst v ekonomické třídě a mají „jepičí život“.
  Čím déle se budete rozhodovat, tím spíše hrozí horší místa i vyšší ceny. 
 • Last minute u nás příliš nevedeme. Nejlepší výběr za příjemnou cenu garantujeme obvykle 1-3 měsíce před odletem mimo svátky.
 • Zdají se vám naše ceny vyšší? Záleží na úhlu pohledu. 3 % ceny zájezdů činí zákonné pojištění státu za titul cestovní kancelář. Rozdělíte-li zájezd na samostatné služby, může to být někdy výhodnější, avšak z pohledu organizace i průběhu docela divočina. Chcete-li si užít zájezd v klidu a všechny starosti nechat na nás, větší radost vám ve výsledku udělá náš balíček. Lítáme v tom s vámi a rádi!

 

Jak to probíhá?

Jednoduše, stačí jen 3 kroky: 


1. Výběr zájezdu, termínu a rozsahu služeb

Neztrácejte čas. Napište nám svá cestovatelská přání, zavolejte nebo si vyberte online. Obratem získáte přesnou nabídku s aktuální cenou a možnostmi dalších služeb dle destinace.


2. Garantovaná rezervace na den, údaje, cestovní smlouva

Vyhovující variantu vám zarezervujeme na neměnná jména cestujících, a tím na 24 hodin podržíme cenu i místa výhradně pro vás (bohužel u nízkonákladových společností takto nefunguje). Mezitím obdržíte cestovní smlouvu, kterou prosím vyplňte, naskenujte a obratem pošlete e-mailem zpět.


3. Odbavení a rady na cestu

Služby vám poté závazně potvrdíme a zašleme fakturu pro platbu převodem. Jakmile zájezd uhradíte, dostanete e-mailem pokyny na cestu, včetně letenek, voucherů na ubytování, transfery i výlety, asistenční karty cestovního pojištění, nouzové kontakty a další potřebné náležitosti. Postaráme se o odbavení, zavazadla, palubní vstupenky.


Zajímá vás více?

Přihlaste se k odběru novinek zde  a 2x měsíčně získáte exkluzivní akční nabídky e-mailem. A když vám nebudou vyhovovat, kdykoliv se můžete odhlásit.