o nás

Společnost NATOUR spol. s r. o. působí na českém trhu cestovních služeb od roku 1990 a zaujímá přední místo mezi akreditovanými agenturami IATA (mezinárodní asociace leteckých dopravců) a samozřejmě je také členem ACK (asociace cestovních kanceláří ČR). Sídlo společnosti se nachází ve vlastní historické budově v centru Brna na Rooseveltově 6/8, kompletně zrekonstruované v roce 2001. NATOUR spol. s r. o. v současné době provozuje více než 10 poboček a celkem zaměstnává 45 odborně vzdělaných a školených pracovníků. Společnost se pravidelně účastní odborných světových veletrhů s cílem prohlubování kontaktů se zahraničními partnery a poznání nejnovějších světových trendů. Mezi naše dosavadní spokojené zákazníky patří výrobní i obchodní firmy, vědečtí pracovníci, lékaři, studenti, kolektivy umělců, sportovců, samozřejmě i individuální cestující. Reference z několika stovek firemních klientů vám rádi poskytneme na vyžádání.

Již 24 let zajišťujeme na profesionální úrovni výhodné letenky celosvětově pro služební i soukromé cesty našich klientů. Jako zavedená IATA agentura provádíme s využitím rezervačního systému Amadeus ONLINE rezervace i okamžité vystavení letenek všech leteckých společností na veškeré pravidelné i vnitrostátní lety a také rezervování hotelů a automobilů kdekoliv na světě v návaznosti na letenku i samostatně. Rezervaci všech služeb můžete provést již dnes, a to telefonicky, faxem nebo e-mailem. Naši pracovníci provedou požadovanou rezervaci, rádi poradí, jak dosáhnout optimální ceny pro daný účel cesty. Také Vám sdělí podmínky rezervace letenek, ubytování, pronájmu vozu a možnosti úhrad služeb. Letenky lze hradit i na faktury a kreditní karty.

NATOUR spol. s r. o. nabízí svým zákazníkům tyto hlavní produkty:

 • Letenky všech společností včetně nízkonákladových dopravců
 • Eurovíkendy již ve 35 metropolích Evropy
 • Pronájmy aut, ubytování, trajekty, cestovní pojištění, víza
 • Incentivní cesty a skupinové akce, školení a kurzy celosvětově
 • Exotické zájezdy individuálně na míru již od 2 osob
 • Jazykové pobyty po celém světě

Reference

Přidejte se i vy k našim zákazníkům. Na základě svých zkušeností nám poskytli klienti a firmy následující reference (kontakty na požádání).

Václav Novotný, služební cesta Moskva

Paní ředitelko,

musím konstatovat, že jako v minulých letech mám pro Vás, Vaše zaměstnance (v převážné míře děvčata) a cestovní kancelář jako takovou jen slova chvály. Požadované služby - většinou zajištění letenek - byly vždy realizovány v krátkých termínech, přesně podle našeho zadání a s velkou ochotou.

Také se zasíláním novinek na moji mailovou adresu jsem spokojen, tyto informace přispívají k mému všeobecnému přehledu o cestování a službách s tím spojených.

Fotografie z mé poslední služební cesty, kdy jste nám zajišťovali i víza, naleznete zde.

Přeji Vám do další práce hodně úspěchů a věřím, že naše spolupráce se ponese ve stejném optimistickém duchu. jako tomu bylo doposud.

Václav Novotný

Olga Drápalová, jazykový pobyt Malta

Vážená paní ředitelko,

v letošní letní sezoně jsem poprvé využila Vašich služeb a vycestovala jsem na jazykový kurz na Maltu. Věškeré formality jsem vyřizovala přes internet a byla jsem velmi nadšená s rychlostí a se způsobem Vámi nastavené komunikace s klienty. S potěšením a příjemnými vzpomínkami se musím pochvalně vyjádřit i k mému pobytu ve Sliemě. Bydlela jsem v překrásném moderně zařízeném apartmánu v samotném centru města, asi pět minut od školy i od moře. Spokojenost musím prezentovat i s realizovanou výukou a nabízenými aktivitami školy...(redakčně zkráceno)

Fotografii naleznete zde

Kateřina Hošková, služební a soukromé cesty

Ráda bych Vám poděkovala za dosavadní spolupráci při zajišťování letenek, hotelového ubytování a dalších služeb Vaší cestovní kanceláře. Oceňuji Vaše pružné, ochotné a hlavně rychlé a vstřícné jednání. Služeb Vaší cestovní kanceláře využívám jak pro zajišťování služebních cest mých kolegů, tak i soukromých cest svých i mých přátel. Poskytujete nám neocenitelné služby a rady, ochotně vždy zajistíte mnohdy i krkolomná přání, která si namyslíme, prostě zařídíte nám cestu doslova na míru. Zasílám foto z cesty na Aljašku, kam jsem díky Vám bezpečně doletěla letos o prázdninách :-). Věřím, že naše skvělá spolupráce bude pokračovat i nadále.

Václav Slezák, letenky Heraklion

Hezký den, zasíláme fotografie, s Vašimi službami spokojenost.

Olga Vanická, eurovíkend Paříž, Skotsko

Letos bylo opět vše v naprostém pořádku. Můj cestovní poradce již ví jaký let preferuji, takže je vše jednodušší. Nabídku hotelů mám také vyspecifikovanou, takže nepotřebuji kvanta možností. S dalšími předcestovními otázkami si vždy víte rady a okamžitě podáte vyčerpávající vysvětlení :-). Jinak kompletní služby v Skotsku byly naprosto bezchybné. Hotely, pronájem auta vše bylo opravdu takové jako inzerované (dokonce jsem měla lepší auto). A při zpáteční cestě, kdy bylo větší zpoždění letů, tak jsem se s vámi spojila telefonicky a okamžitě byste mi poradili jak postupovat. Za vše moc děkuji.

Ing. Dokoupil Pavel, letenky

Rezervoval jsem letenky pro mou dceru do Dublinu. Byl jsem velmi mile potěšen, s jakou ochotou a profesionálním přístupem jsem se tenkrát setkal. Dcera se potřebovala dostat do konkrétního letu v určitou hodinu a Váš pracovník tuto záležitost vyřídil ve velmi krátkém čase a k mé veliké spokojenosti. Ještě jednou díky. Služby Vaší společnosti využiji i při dalších letech.

Miriam a Pavel Bartošovští, letenky

Letěli jsme i s manželem služebně na Nový Zéland. Protože je to na opačném konci světa a malá pravděpodobnost, že se tam znovu podíváme, snažili jsme se to skloubit i s dovolenou a vidět co nejvíce. Nabídli jste nám nejprve možnosti, kterým směrem se dá letět a která města cestou navštívit. Potom ochotně vyhledávali lety do té doby, než jsme byli spokojeni. Bohužel, hned na první zastávce v Singapuru jsme měli smůlu, manžel musel do nemocnice. Opět jsme vám volali, aby jste pomohli přebukovat lety s co možná nejmenší ztrátou. I tohle se podařilo! Nakonec se nám výlet i přes počáteční problémy vydařil. Se službami Natouru jsme byli spokojeni nejen na této cestě, ale i při výběru jiných dovolených. Posílám foto právě ze Singapuru.

Ing. Tomáš Ženatý, služební a soukromé cesty


Již více než 8 let spolupracuji při zajišťování jak pracovních, tak soukromých cest se společností Natour k maximální spokojenosti. Kromě letenek, které patří k jejich tradičně silné stránce, oceňuji i pomoc při zajišťování svých mnohdy komplikovaných plánů na dovolenou. Vždy se setkávám s maximální ochotou, přátelským vystupováním  a profesionální zdatností. Jako pozdrav přikládám foto z poslední dovolené v Jižní Americe s pracovním názvem „Svítání v poušti Atacamá-Chile 2009“.

Ing. Dagmar Pavlíková

Služeb Vaší společnosti využívám již několik let. Mám webové stránky s cestopisy, pokud budete mít čas a náladu se podívat na jeden z CESTOPISŮ, tady je odkaz na poslední cestu: http://www.sweb.cz/afrika2007/. PŘED LETY JSEM POTŘEBOVALA KOUPIT LETENKY DO ZÁMOŘÍ A JEDNA ZNÁMÁ MI DOPORUČILA CK NATOUR. OD TÉ DOBY SEM CHODÍM PRO LETENKY TÉMĚŘ KAŽDÝ ROK, PROTOŽE JSEM SE ZDE VŽDY SETKALA S OCHOTOU A TRPĚLIVOSTÍ PERSONALU, INDIVIDUALNIM PŘÍSTUPEM , SPOLEHLIVOSTÍ, RYCHLOU VZÁJEMNOU KOMUNKACÍ A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ I S VELMI DOBRÝMI CENAMI.

Věra Kořénková, služební cesty

Pro velkou většinu služebních cest využíváme služeb Vaší cestovní kanceláře, bývá to obvykle jen zajištění letenek. Přístup je klientům je vysoce profesionální, jak z pohledu příjemného jednání, tak i rychlosti sdělení možností leteckého spojení a provedení rezervace, případně potvrzení zpátečního letu. Připojuji fotografie z květnové cesty do Tatarstánu – Naberežnye Čelny.

Vladimir Kryl, služební cesty

Díky za spolupráci v letošním roce, kdy jste pro nás zařizovali cesty do Finska, Gruzie, Chile a Malaysie. Současně nyní nám zajišťujete do USA a vypadá to, že ještě není konec roku a tak se na Vás ještě budeme muset obrátit o pomoc. Musím Vám poděkovat za přístup k řešení požadavků, optimalizování ceny a kvality, moc hezky se nám spolupracuje.

Novotný Václav, služební cesty

Za firmu i za sebe mohu vyjádřit jen chválu na služby Vaši CK. Pro naši firmu zajišťujete letenky, případně i další služby. Vždy byly naše požadavky realizovány včas, s maximální profesionalitou. Chtěl bych pochválit zvláště přístup a ochotu Vašich pracovnic, vždy zdvořilých, ochotných poradit, pomoci a to i v případě nečekaných požadavků na změny. V příloze zasílám několik fotografií z cest do Kyjeva (Ukrajina) a do Izraele (Tel Aviv i Jeruzalém).

Eitlerová Romana, letenky

Už několikrát jsem objednávala letenky do Milána pro sestru a maminku. Vždy jste byli moc milí, strašně ochotní a vše proběhlo tak rychle, až jsem se divila. Jsem moc spokojená a vždycky se budu obracet na vás i nadále.

Růžičková Ludmila, letenky

Jsem s Vámi moc spokojená a nadále budu se na Vás obracet! Děkuji!

Ludmila Jelínková, letenky

Ocenila jsem Váš zájem o klienty, i když jsme požadovali pouze zajištění letenek a ubytování, a to ve velmi krátkém termínu.Vše nám vyšlo a připomínky k Vašim službám nemám.

Ing. František Vybíralík, CSc., eurovíkendy

Již několik let jsem vaším zákazníkem a využívám služby při objednávání letenek a ubytování v zahraničí. Navštívil jsem Lisabon, Londýn i Paříž. S přístupem vašich zaměstnanců jsem byl velmi spokojen. Možnost dopravního spojení na letiště a do centra města a mapu centra města jste mi navíc zdarma poskytli.

Jitka Pálková, eurovíkend Barcelona

V březnu jsem absolvovala zájezd do Barcelony. Víkend se velmi vydařil, se službami společnosti Natour jsme byli velmi spokojeni. Zejména se osvědčil transfer z letiště do hotelu a zpět, který nám ušetřil spoustu času.

Lucie Kosmáková, eurovíkend Řím

V letošním roce jsem měla možnost využít služeb Vaší cestovní kanceláře a elektronicky si objednat eurovíkend do Říma. S Vašimi službami jsem byla velmi spokojena. Díky dostačujícím informacím, které jsem obdržela emailem, nenastal jediný problém. Hotel i jeho personál byl příjemný a vstřícný.

Iveta Havlíková, eurovíkend Florencie

S manželem jsme byli ve Florencii - pátek až pondělí. V Natouru jste velmi rychle reagovali na jakýkoliv dotaz, ihned po uhrazení faktury zaslala podrobné informace, včetně dokladu o pojištění a plánu hotelu - s tímto přístupem jsem byla naprosto spokojená. Hotel (Fenice Palace) byl skutečně - jak inzerováno - ve středu města, docházkovou vzdáleností ke všem  galeriím a památkám, takže z umístění hotelu jsme byli nadšení. Letadlo letělo přesně v ten čas, který mělo – bez zpoždění či přesunu časů. Hotel a pokoj skromnější, resp. starší, ale zcela vyhovoval tomu, že sloužil pouze k přespání, služby (až na liknavost personálu u snídaně) také O.K. Závěr: byli jsme velmi spokojení, Florencie nás nadchla, jednání ze strany Natouru nelze nic vytknout.

Štěpánka Steinbachová

Posílám pár foteček z mé loňské dovolené na Maltě. Jsou to typicke atributy Malty. Na služby Natouru mám jen pozitivní názor, byly kvalitní a rychlé, Vaši zaměstnanci vždy ochotně vyhověli mým požadavkům.

Mokeš, Petr, eurovíkend Paříž

Loni jsem byl velice spokojen zvláště s přístupem k mým přáním. Pro zákazníky z Moravy se těším u některých destinací (přímé lety) alternativní odlety z Vídně příští rok.

Jindřich Čermák, eurovíkend Londýn

Posílám vám foto z Londýna ,kde jsme byli s mojí přítelkyní a byli jsme se službami spokojeni.

Jiří Kubáň, Beskydy

Zdravím. Zatím jsem byl spokojen. Přikládám fotografii z cesty do Beskyd.

Novinky

Parkování u letiště Bratislava

1 den - 190 Kč 2 dny - 420 Kč 3 dny - 470 Kč 4 dny - 610 Kč 5 dnů - 740 Kč 6 dnů - 880 Kč 7 dnů

více

Střídání na Rooseveltove

1. 2. odchází na MD Jana Ivanová, která předala své znalosti Lucii Raiskubové viz naše kontakty

více

Naši klienti oceňují

 • kvalitu za velmi příznivé ceny (98% spokojenost)
 • obrovský výběr hotelů a fakultativních služeb
 • ochotu a vstřícnost osobních cestovních poradců
 • rychlé a spolehlivé vyřízení objednávky
 • rady profesionálů a detailní nabídky
 • kamenné pobočky po celé ČR již od roku 1990

Vše co potřebujete před rezervací vědět:

Často kladené dotazy (FAQ)

Pomůžeme Vám

s výběrem podle vašich přání a očekávání, poraďte se s námi

Informace a rezervace leteckých zájezdů, letenek, aut a hotelů na eurovikendy@natour.cz, více k lázním, víkendům a dalším službám na ck@natour.cz.

Výhodnější nabídky nehledejte

Nabídli vám stejný zájezd  jinde levněji? Pošlete  kalkulaci k nám a získáte ještě výhodnější cenu navíc se slev. šekem na 3 000 Kč.

Jste skupina nebo máte svou představu o zájezdu či firemní akci?

Samostatné služby

NATOUR spol. s r.o. infolinka 542 215 713 a 603 315 813