slevy

VYBERTE SI SVOJI SLEVU:

Informujte se u nás o konkrétní výši zvolené slevy dle § 13 odst. 2 písm. c) zákona o cenách.
Požadovanou slevu je nutné uvést nejpozději při rezervaci, různé druhy slev (3-10%) se nesčítají.

SLEVA za včasnou objednávku ("first moment")

Chcete mít nejširší výběr z těch nejlepších míst? A k tomu nejnižší cenu s nejvyšší slevou? Pak tedy nic neponechávejte náhodě a objednejte si svoji dovolenou včas se slevou min. 3 měsíce před odletem.

VĚRNOSTNÍ SLEVA

Pokud jste s námi v minulosti již cestovali, stali jste se členy naší velké rodiny, za co vás rádi odměníme. Vyberte si svůj bonus za věrnost. Započítáváme také vaše doporučení rodině i přátelům.

SLEVOVÝ POUKAZ NATOUR

Hodnota šeku bude odečtena při nákupu zájezdu pro min. 2 osoby, nelze vyplatit hotově. Šeky se nesčítají, poukaz je přesnosný a platí do odvolání.

SLEVA za včasnou objednávku ("first moment")

Chcete mít nejširší výběr z těch nejlepších míst? A k tomu nejnižší cenu s nejvyšší slevou? Pak tedy nic neponechávejte náhodě a objednejte si svoji dovolenou včas se slevou min. 3 měsíce před odletem.

SKUPINOVÉ a FIREMNÍ SLEVY 

Skupinám s více než 10 osobami poradíme, jak získat nejvýhodnější podmínky a ceny. Zapojte Vaši firmu do programu NATOUR Bonus a sbírejte benefity za všechny objednané služby na jeden firemní účet. 

SLEVA PRO NOVOMANŽELE 

Svatba je událost nejen velice slavnostní, očekávaná a nezapomenutelná, ale také dosti nákladná. Upozorněte nás – nejenom, že vám poradíme, ale ušetříte u nás ze svatební cesty nebo svatby v zahraničí. Max. do 3 měsíců od svatby. Speciální nabídky hotelů mohou mít jiné podmínky.

VÝROČNÍ/narozeninová/svátková SLEVA 

Oslavíte-li s námi výročí svatby nebo významné životní jubileum (narozeniny) či svátek, obdarujeme vás. Max. do 3 měsíců od výročí.

Sphere card/MBI MBIsphere_card_110x47px

Po předložení Sphere card nebo MBI získáte slevu 10% z celkových konečných cen leteckých zájezdů nebo 3% ze zájezdu jiných CK či jednotlivých služeb (ubytování, pronájem auta).

SLEVA PRO SENIORY 

Povýšili Vás do důchodu? Cestujte! Sleva platí pro osoby nad 60 let a majitele

woseca

ŠEKY DOVOLENÁ, SODEXO, TICKET

Akceptujeme poukázky společností Chéque Déjeuner, Sodexo, Ticket, Benefity a různé slevové karty. Na všechny letecké zájezdy do výše 10 000 Kč, max. do hodnoty 50 % z celkové ceny na jednu cestovní smlouvu, musí být uplatněny v plné hodnotě. Platbu nutné hlásit předem, nejpozději při rezervaci. Možná úhrada základní ceny zájezdu (kromě doplňkových služeb a příplatků). Slevy pouze z doplatku.

DÁRKOVÉ ŠEKY NATOUR

Darujte zážitky, odpočinek, romantiku! Dárkový šek je ideální dárek i překvapení při životních jubileích, výročích. Můžete jej použít jak soukromě, tak i pro obchodní partnery nebo k ocenění  zaměstnanců za mimořádné pracovní výkony, jako cenu do soutěží. Firmy tak zvýší  loajalitu svých zaměstnanců a partnerů, poskytují benefit a motivují, navíc ušetří na dani z příjmů a odvodech pojištění. Hodnota je libovolná. Platí na zájezdy, jazykové pobyty i letenky a jiné služby.

Novinky

Parkování u letiště Bratislava

1 den - 190 Kč 2 dny - 420 Kč 3 dny - 470 Kč 4 dny - 610 Kč 5 dnů - 740 Kč 6 dnů - 880 Kč 7 dnů

více

Střídání na Rooseveltove

1. 2. odchází na MD Jana Ivanová, která předala své znalosti Lucii Raiskubové viz naše kontakty

více

Naši klienti oceňují

  • kvalitu za velmi příznivé ceny (98% spokojenost)
  • obrovský výběr hotelů a fakultativních služeb
  • ochotu a vstřícnost osobních cestovních poradců
  • rychlé a spolehlivé vyřízení objednávky
  • rady profesionálů a detailní nabídky
  • kamenné pobočky po celé ČR již od roku 1990

Vše co potřebujete před rezervací vědět:

Často kladené dotazy (FAQ)

Pomůžeme Vám

s výběrem podle vašich přání a očekávání, poraďte se s námi

Informace a rezervace leteckých zájezdů, letenek, aut a hotelů na eurovikendy@natour.cz, více k lázním, víkendům a dalším službám na ck@natour.cz.

Výhodnější nabídky nehledejte

Nabídli vám stejný zájezd  jinde levněji? Pošlete  kalkulaci k nám a získáte ještě výhodnější cenu navíc se slev. šekem na 3 000 Kč.

Jste skupina nebo máte svou představu o zájezdu či firemní akci?

Samostatné služby

NATOUR spol. s r.o. infolinka 542 215 713 a 603 315 813