Akční nabídky emailem

Zasílání novinek

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek.

Akce a slevy

Cestování je droga pro celou řadu lidí. Jste také závislí? Pak se přihlaste k odběru novinek zde a 2x měsíčně získáte exkluzivní akční nabídky e-mailem. A když vám nebudou vyhovovat, kdykoliv se můžete odhlásit.


Poradíme vám, jaká sleva z níže uvedených se může na váš zájezd vztahovat nebo jak zjistíte její konkrétní výši dle § 13 odst. 2 písm. c) zákona o cenách. Požadovanou slevu je nutné uvést nejpozději při rezervaci zájezdu, na cestovní smlouvě ji rovnou odečítáme. Různé slevy nelze sčítat. Slevy můžete uplatnit zpravidla na všechny letecké zájezdy do výše 10 000 Kč, max. do hodnoty 50 % z celkové ceny na jednu cestovní smlouvu. Napište nám.

 

 

Podívejte se i na další cestovní služby:

Dárkové šeky NATOUR

Darujte zážitky, odpočinek nebo romantiku. Dárkový šek je ideální dárek i příjemné překvapení při životních jubileích a výročích. Hodnotu šeku, design i text si můžete zvolit libovolně, fantazii neklademe hranice. Na žádný zážitek se přece nezapomíná!


Také firmy často řeší, jak odměnit významné klienty a klíčové zaměstnance nebo jakou praktickou cenu věnovat do soutěží. Oblíbené jsou dárkové poukazy obrandované v souladu s korporátní identitou nebo firemní akce, které zvou na návštěvu veletrhu, odborné konference či sportovní a kulturní zážitky. Pomocí dárkového šeku zvýšíte loajalitu zaměstnanců a partnerů, nabídnete velkorysý benefit a namotivujete k dalším výsledkům či navazující spolupráci. Výdaje umíme účtovat do nákladů, ušetřit společnosti na dani z příjmů a odvodech pojištění a spojit tudíž příjemné s užitečným.

 

Potřebujete poradit? Kdykoliv kontaktujte svého osobního cestovního poradce nebo Zákaznický servis. Napište nám.