Christabelle Hotel Apartments Complex

Akční nabídky emailem

Zasílání novinek

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek.

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Christabelle Hotel Apartments Complex - Kypr - Jižní Kypr - Ayia Napa

Kypr, Ayia Napa,

Christabelle Hotel Apartments Complex starstarstar

144 termínů / 0x Lastminute
Bez stravy, Snídaně, Polopenze    Praha, Vídeň, Katovice letecky
od 10 962 Kč
Ubytování

K dispozici jsou: studia, jedno a dvou ložnicové apartmány. Do studia je možné ubytovat 3 osoby, jednoložnicové apartmány mají k dispozici dvě přistýlky a tedy ubytují 4 osoby a dvouložnicové apartmány mají kapacitu pro 6 osob.

Komplex Christabelle Hotel Apartments nabízí apartmány v hlavní budově, apartmány ve vedlejší budově (do 150 metrů od hlavní budovy). Nabízí celkem 120 komfortních apartmánů, z nichž 47 bylo nedávno zcela zrekonstruovaných. Všechny apartmány a studia mají plně vybavenou kuchyňku, malý vařič a mini ledničku, koupelnu, telefon s přímou volbou, balkon a klimatizaci (k dispozici na vyžádání za poplatek a pouze v ložnicích). Plně zrekonstruované apartmány také zahrnují TV. Další osoba ve studiu spí na přistýlce a v jedno a dvou ložnicovém apartmánu na pohovce / rozkládací posteli. Dětské postýlky jsou k dispozici. Úklid se provádí 3 krát týdně a ložní prádlo / ručníky se mění týdně.

Poloha

Komplex Christabelle Hotel Apartments se nachází v centru oblíbeného letoviska Ayia Napa na Kypru, jen 5 minut chůze od náměstí, 20 minut chůze od nejbližší písečné pláže a v pěší vzdálenosti najdete supermarkety, dárkové obchody, restaurace a kluby. Tyto prostorné apartmány jsou pohodlnou základnou pro páry, rodiny a mládež, přestože od poloviny června do poloviny srpna přitahuje zejména mladých a temperamentních.

Služby hotelu

24-hodinová recepce se směnárnou, trezory, adaptéry, veřejné telefony a přístup na internet. Velký plavecký bazén s bezplatnými lehátky a slunečníky.

Stravování

Možnost stravování: bez stravy, snídaně, polopenze.

Od poloviny června do poloviny září je bar u bazénu otevřený 24 hodin denně. Bar u bazénu nabízí širokou škálu nápojů, jídlo a občerstvení.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadla, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.