Green Bungalows

Akční nabídky emailem

Zasílání novinek

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek.

Green Bungalows, Kypr, Jižní Kypr, Ayia Napa, 26.8.2018, Snídaně
26.8. - 2.9.2018
8 dní
Snídaně
letecky Vídeň
22 702 Kč
číslo zájezdu 147307038
Ubytování

K dispozici jsou: studia a jednoložnicové apartmány. Studia mají k dispozici jednu přistýlku a apartmány dvě přistýlky.

V 93 studiích a jednopokojových apartmánech se budete skutečně cítit jako doma. K dispozici jsou pohodlné postele a dětská postýlka je k dispozici na vyžádání zdarma. Pokoje jsou čisté a přehledné, každá jednotka má kuchyňku, obývací prostor a balkon. Můžete si vyžádat doplňky jako např .: klimatizace, trezor, servis prádelny - vše za poplatek na místě.

Poloha

Pokud hledáte ubytování s vlastním stravováním blízko centra pulzujícího města Ayia Napa na Kypru, Green Bungalows jsou pro Vás jako stvořené. Jde o rodinný komplex, který je situován jen pár minut od pláže, od centra města a od ikonického kláštera. Pokoje jsou pohodlné a připraveny k používání a přípravu pokrmů dle vašich představ. V oblasti se nachází široká škála nákupních možností (čerstvé ovoce, zelenina), noční rušný život, bary a kluby.

Služby hotelu

restaurace, bar, wifi v lobby sezónní venkovní bazén, 24 hod. recepce, klimatizace, zahrada, trezor na recepci, dětské hřiště, zahradní plochy, klimatizovaný salonek

Stravování

Možnost stravování: bez stravy, snídaně.

Kromě zařízení pro vlastní stravování, Green Bungalows mají přátelský bar, kde hosté mohou ochutnat chutné pivo nebo koktejly, občerstvení a sledovat hlavní sportovní a jiné akce na velké obrazovce.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadla, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 7x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Snídaně - Bed & Breakfast (BB), transfer letiště - hotel - letiště, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
Pořadatelem tohoto zájezdu je SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.