Marina Lodge Port Ghalib

Akční nabídky emailem

Zasílání novinek

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek.

Marina Lodge Port Ghalib, Egypt, Marsa Alam, 25.7.2018, All inclusive
25.7. - 4.8.2018
11 dní
All inclusive
letecky Praha
22 662 Kč
číslo zájezdu 151973916
70,5 %
350 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
350 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Marina Lodge Port Ghalib Ex Co
Cena zájezdu zahrnuje
Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA), ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.
Popis hotelu

Obecný popis:

Marina Lodge Port Ghalib Ex Coral Beach Marina Loadge v South Airport RMF na 4 podlažích, nabízí 201 pokojů a v 7 budovách. Hotel je situován 400 m od štěrkopískové a písčité pláže. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici vstupní hala, minimarket, klimatizace, kadeřník, recepce a obchody. Personál tohoto 4 podlažního hotelu mluví italsky, anglicky, německy a francouzsky. Je k dispozici dětské hřiště. K dispozici jsou 2 sladkovodní bazén plavecké bazény s odděleným dětským bazénkem. Přímo u hotelového bazénu je bar, kde se mohou hosté odreagovat u sklenky drinku. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma na pláži a u bazénu. Vzdálenosti z hotelu: Aswan (580 km), obchodům (4 km), letiště HRG (230 km), letiště RMF (65 km), Luxor (330 km) a Hurghada (280 km). Hotel zajišťuje potřeby tělesně postižených hostů tímto vybavením: rampy. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí nabízíme tyto služby: služby prádelny, trezor, služku, lékařskou péči, pokojovou službu a žehlení. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí služby hlídání dětí, dětský klub, dětský bazének a zabavení dětí, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Hotel nabízí zasedací místnost. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Stravování:

V hotelu nabízí restauraci. Večerní drinky si můžete vychutnat na baru u vstupní haly. All-inclusive: All-inclusive zahrnuje snacky (provozní hodiny: 16:00 - 17:00), pozdní snídani (provozní hodiny: 10:00 - 11:00), víno, soft drinky (provozní hodiny: 11:00 - 23:00), místní alkohol (provozní hodiny: 11:00 - 23:00) a pivo.

Sport a volný čas:

Hotel nabízí řadu různých zábavných programů, biliár, šipky či stolní tenis. Během rekreace v hotelu Marina Lodge Port Ghalib Ex Coral Beach Marina Loadge si můžete vychutnat také lázně. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. plážový volejbal, fitness, aerobik či fotbal. Hotel nabízí hostům v závislosti na počasí a sezóně večerní show a živou hudbu.

Další informace:

Platit u nás můžete kartami American Express, Visa a Euro/Master. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Thomas Cook s.r.o., IČ 25773283.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...