Petrou Bros

Akční nabídky emailem

Zasílání novinek

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek.

Petrou Bros, Kypr, Jižní Kypr, Larnaca, 26.8.2018, Snídaně
26.8. - 2.9.2018
8 dní
Snídaně
letecky Vídeň
26 359 Kč
číslo zájezdu 151627050
77,8 %
300 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • WiFi
300 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Blazer Residence ( ex Petrou B
Kategorie hotelu: **
Cena zájezdu zahrnuje
Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA), ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.
Popis hotelu

Obecný popis:

Vítejte v hotelu Blazer Residence ( ex Petrou Bros Apartments) v oblasti Larnaca. Hotel je situován 1 km od písčité pláže. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici společenská místnost, klimatizace, recepce, 2 výtahy a vstupní hala. Personál tohoto 3 podlažního hotelu mluví anglicky. Pro hosty, kteří chtějí být mobilní, lze sjednat vypůjčení motocyklu či automobilu. Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka. Z hotelu je dostupné St. Lazaros Church (500 m), letiště LCA (7 km), Salt Lake (1 km), Larnaca Marina (500 m), Finikoudes Palm Promanate (300 m), disko (100 m), divadlo (3 km) a letiště PFO (128 km). Z hotelu se snadno dostanete ke obchodům, supermarketům, autobusovým zastávkám, k barům a restauracím, stání taxíků, turistické informace a do středu města. O vaši zábavu se postará hotelová společenská místnost s televizí. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí službu probuzení, směnárnu, žehlení, služku a služby prádelny. Internet je k dispozici na internetových terminálech a přístupových bodech wi-fi. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Další informace:

Přijímáme tyto platební metody: Visa, American Express a Euro/Master. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Thomas Cook s.r.o., IČ 25773283.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...