Sphinx Aqua Park Beach

Akční nabídky emailem

Zasílání novinek

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek.

Sphinx Aqua Park Beach, Egypt, Hurghada, 12.8.2018, All inclusive
12.8. - 22.8.2018
11 dní
All inclusive
letecky Praha
22 435 Kč
číslo zájezdu 151610173
65,0 %
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Tobogány
 • Sportovni aktivity
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Tobogány
 • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Sphinx Resort
Cena zájezdu zahrnuje
Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA), ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.
Popis hotelu

Obecný popis:

Sphinx Resort leží 50 m od skalnaté pláži. Hotel ve městě Hurghada North nabízí 233 pokojů a v roce 2016 prošel renovací, k dispozici je 2 výtahy a klimatizace. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici obchody, minimarket, kadeřník, vstupní hala a recepce. Personál tohoto 6 podlažního hotelu mluví německy, anglicky, rusky a arabsky. Je k dispozici dětské hřiště. K dispozici jsou 4 sladkovodní bazén plavecké bazény se začleněným dětským bazénkem. Hosté se mohou odreagovat u sklenky drinku v bazénovém baru. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma na pláži a u bazénu. Z hotelu se snadno dostanete ke lékařským službám. Vzdálenosti z hotelu: obchodům (3 km) a turistické informace (8 km). O vaši zábavu se postará hotelová diskotéka.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí služku, žehlení, služby prádelny, pokojovou službu, lékařskou péči a službu probuzení. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí služby hlídání dětí, zabavení dětí, dětský klub a dětský bazének, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Stravování:

Hotel má 4 restaurace. Během dne je také k dispozici bufet. Večerní drinky si můžete vychutnat na baru u vstupní haly. All-inclusive: All-inclusive zahrnuje snacky (provozní hodiny: 10:00 - 12:00), pivo, půlnoční snacky (provozní hodiny: 22:30 - 00:00), víno, kávu a čaj (provozní hodiny: 16:00 - 18:00), místní alkohol (provozní hodiny: 00:00 - 00:00), soft drinky (provozní hodiny: 00:00 - 00:00) a pozdní snídani (provozní hodiny: 10:00 - 12:00).

Sport a volný čas:

Během rekreace v hotelu Sphinx Resort si můžete vychutnat také vířivku, lázně či parní lázeň. Hotel nabízí aktivity, jako jsou šipky, biliár, stolní tenis, zábavných programů či herní místnost. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. aerobik, fotbal, plážový volejbal či fitness. Na pláži nabízí místní poskytovatelé služeb vodní sporty, jako jsou vodní lyžování. Hotel nabízí hostům v závislosti na počasí a sezóně večerní show a živou hudbu.

Další informace:

Platit u nás můžete kartami Euro/Master a Visa. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Thomas Cook s.r.o., IČ 25773283.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...