York

Akční nabídky emailem

Zasílání novinek

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek.

York, Singapur, 2.11.2018, Snídaně
2.11. - 7.11.2018
6 dní
Snídaně
letecky Praha
34 530 Kč
číslo zájezdu 152827704
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: YORK HOTEL
Popis
Singapur je jeden z největších přístavů na světě a zároveň je státem i městem v jednom.
Obdivujte gigantické stromy v Gardens by the Bay, navštivte vodní akvárium, nebo se vydejte na výlet během západu slunce na ostrov Sentosa. Oblíbeným místem je ptačí park Jurong Bird Park, kde naleznete 400 druhů ptactva. Světově známá je také singapurská zoo.
Večer se projděte luxusní čtvrtí Marina Bay, která je plná mrakodrapů, barů a restaurací. Hlavní nákupní třídou Singapuru je bulvár Orchard Road.
Ubytování
koupelna, WC, Wi-fi, klimatizace, fén, televizor, psací stůl, lednice, trezor, příslušenství pro přípravu čaje/kávy
Poloha
4* hotel se nachází 10 minut chůze od bulváru Orchard Road. Stanice rychlodráhy Orchard je vzdálena 10 minut chůze od hotelu. Na letiště se dostanete autem cca za 40 minut.
Vybavení a služby
bar, pokojová služba, kavárna, bazén, 24hodinová recepce, úschova zavazadel, směnárna, klimatizace, Wi-fi, fitness centrum,
Program
Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají:
Jízdenky
 Vyhlídkový autobus - jízdenka na 24 nebo 48 h, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích.
Výlety
 Ptačí park Jurong – v parku Jurong žije až 400 druhů ptactva. 3,5hodinová prohlídka parku bez průvodce. Cena zahrnuje zpáteční transfer.
 Night Safari Tour – 3,5hodinová návštěva parku s nočními živočichy. V ceně je zahrnuta komentovaná projížďka tramvají s místním průvodcem a zpáteční transfer.
 Sunset Sentosa Tour – Užijte si panoramatický výhled na Singapur během západu slunce. V ceně je zahrnuta jízdenka na lanovku.
 Půldenní prohlídka města – 3,5hodinová prohlídka města s anglicky hovořícím průvodcem. Během procházky si prohlédnete indickou a čínskou čtvrť, botanickou zahradu a zahradu National Orchid Garden, kde můžete obdivovat různé druhy orchidejí.
Vstupenky
 Gardens by the Bay – V zahradách naleznete přes 19 000 druhů a více než 1 milion kusů rostlin. V ceně je zahrnut jednosměrný transfer.
 Universal Studios Singapore – První a jediný zábavní park v jihovýchodní Asii je rozdělen do 7 tematických okruhů (atrakce, vystoupení, restaurace apod.). V ceně je zahrnuta vstupenka na 1 den a jednosměrný transfer.
 S.E.A. Aquarium – Prozkoumejte život pod hladinou moře a oceánu s více než 100 000 mořskými zvířaty. V ceně je zahrnut jednosměrný transfer.
Cena zahrnuje
letenku, letištní taxy, 4 noci se snídaní v 2lůžkovém pokoji, transfery z/na letiště, pojištění storna zájezdu a léčebných výloh, zákonné pojištění CK
Cena nezahrnuje
fakultativní výlety
Pořadatelem tohoto zájezdu je NATOUR spol. s r. o., IČ 49974769.

Katalogové (internetové) ceny platí v případě nejlevnějších volných míst v ekonomické třídě a mají „jepičí život“. Čím déle se budete rozhodovat, tím spíše hrozí horší místa i vyšší ceny. Nejlepší výběr za příjemnou cenu garantujeme obvykle 1-3 měsíce před odletem mimo svátky.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Jak to probíhá?

Jednoduše, stačí jen 3 kroky: 


1. Výběr zájezdu, termínu a rozsahu služeb

Neztrácejte čas. Napište nám svá cestovatelská přání, zavolejte nebo si vyberte online. Obratem získáte přesnou nabídku s aktuální cenou a možnostmi dalších služeb dle destinace.


2. Garantovaná rezervace na den, údaje, cestovní smlouva

Vyhovující variantu vám zarezervujeme na neměnná jména cestujících, a tím na 24 hodin podržíme cenu i místa výhradně pro vás (bohužel u nízkonákladových společností takto nefunguje). Mezitím obdržíte cestovní smlouvu, kterou prosím vyplňte, naskenujte a obratem pošlete e-mailem zpět.


3. Odbavení a rady na cestu

Služby vám poté závazně potvrdíme a zašleme fakturu pro platbu převodem. Jakmile zájezd uhradíte, dostanete e-mailem pokyny na cestu, včetně letenek, voucherů na ubytování, transfery i výlety, asistenční karty cestovního pojištění, nouzové kontakty a další potřebné náležitosti. Postaráme se o odbavení, zavazadla, palubní vstupenky.

 

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.