Sestavíme vám individuální zájezd na míru, ať se vydáte kamkoliv na světě

Akční nabídky emailem

Zasílání novinek

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek.

Dovolená na míru

Nezávislí cestovatelé vítejte! Víte, co chcete a nenecháte se omezovat přeorganizovaným programem skupiny nebo průvodcem? U nás máte absolutní svobodu termínu a flexibilitu rozsahu služeb. Sestavíme vám individuální zájezd na míru, ať se vydáte kamkoliv na světě nebo zvolíte poznávací okruhy (od 2 osob). Nejvíce záleží na vaší představě a rozpočtu, limituje vás pouze dostupné letecké spojení a možnosti dané destinace. Cesty pro vás individuálně plánujeme, a tudíž vás neochuzujeme o adrenalin nebo zážitek z příprav, kdy hledáte informace, přemýšlíte a sníte….

My vaše sny proměníme ve skutečný zážitek! Napište nám svá cestovatelská přání a obratem získáte zdarma aktuální možnosti své dovolené na míru.

 Co je naším stylem: 

  • Ručíme za kvalitu celého balíčku služeb a návaznost služeb dohromady
  • Netvoříme skupiny s průvodcem, proto nehrozí zvýšení ceny ani zrušení zájezdu pro malý počet zájemců 
  • Co zájezd to originál ušitý na tělo pro vás dva a více osob
  • Před cestou i během ní je vám k dispozici jediná Natour specialistka, která zajistí vše od nabídky přes rezervaci s platbou až po odbavení. Pomocnou ruku podáváme od začátku do konce.
  • Kdykoliv se můžete obrátit na tísňovou linku v destinaci i zdarma na naši nonstop asistenční službu

  Pár praktických tipů navíc: 

  • Katalogové (internetové) ceny platí v případě nejlevnějších volných míst v ekonomické třídě a mají „jepičí život“.
    Čím déle se budete rozhodovat, tím spíše hrozí horší místa i vyšší ceny. 
  • Last minute u nás příliš nevedeme. Nejlepší výběr za příjemnou cenu garantujeme obvykle 1-3 měsíce před odletem mimo svátky.
  • Zdají se vám naše ceny vyšší? Záleží na úhlu pohledu. 3 % ceny zájezdů činí zákonné pojištění státu za titul cestovní kancelář. Rozdělíte-li zájezd na samostatné služby, může to být někdy výhodnější, avšak z pohledu organizace i průběhu docela divočina. Chcete-li si užít zájezd v klidu a všechny starosti nechat na nás, větší radost vám ve výsledku udělá náš balíček. Lítáme v tom s vámi a rádi!

Jak to probíhá?

Jednoduše, stačí jen 3 kroky: 

1. Výběr zájezdu, termínu a rozsahu služeb

Neztrácejte čas. Napište nám svá cestovatelská přání, zavolejte nebo si vyberte online. Obratem získáte přesnou nabídku s aktuální cenou a možnostmi dalších služeb dle destinace.

2. Garantovaná rezervace na den, údaje, cestovní smlouva

Vyhovující variantu vám zarezervujeme na neměnná jména cestujících, a tím na 24 hodin podržíme cenu i místa výhradně pro vás (bohužel u nízkonákladových společností takto nefunguje). Mezitím obdržíte cestovní smlouvu, kterou prosím vyplňte, naskenujte a obratem pošlete e-mailem zpět.

3. Odbavení a rady na cestu

Služby vám poté závazně potvrdíme a zašleme fakturu pro platbu převodem. Jakmile zájezd uhradíte, dostanete e-mailem pokyny na cestu, včetně letenek, voucherů na ubytování, transfery i výlety, asistenční karty cestovního pojištění, nouzové kontakty a další potřebné náležitosti. Postaráme se o odbavení, zavazadla, palubní vstupenky.


Zajímá vás více?

Přihlaste se k odběru novinek zde a 2x měsíčně získáte exkluzivní akční nabídky e-mailem. A když vám nebudou vyhovovat, kdykoliv se můžete odhlásit.