Natour – váš specialista na eurovíkendy. Cestu mám naplánujeme do posledního detailu, s námi odletíte hladce…

Akční nabídky emailem

Zasílání novinek

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek.

Eurovíkendy

Našli jste specialistu na váš prodloužený víkend v Evropě. Narozeniny? Výročí? Relax? Konference? Služební cesta? Evropa stále láká k objevování, ať už je váš motiv víkendové cesty jakýkoliv, vaše očekávání splníme. Natour eurovíkendy = individuální zájezdy na míru.

Objevte nejoblíbenější TOP destinace eurovíkendy 2018:

 1. Amsterdam
 2. Barcelona
 3. Benátky
 4. Budapešť autem
 5. Budapešť letecky
 6. Dublin
 7. Kyjev
 8. Lisabon
 9. Londýn
 10. Madeira
 11. Malta
 12. Milán
 13. Moskva
 14. New York
 15. Paříž a Paříž-Disneyland
 16. Petrohrad
 17. Porto
 18. Riga
 19. Řím
 20. Singapur
 21. Valencia
 22. Vídeň
 • balíčky (letenka, hotel, pojištění) na 2-4 noci - lze prodloužit/zkrátit, hotely vždy leží v centru poblíž turistických atrakcí a s dobrým spojením na letiště.
 • odlety celoročně (Praha, Ostrava, Vídeň, Bratislava, Brno) - denně na pravidelných linkách všech leteckých společností včetně nízkonákladových dopravců (časy uvádíme v prvotní nabídce)
 • nejžádanější fakultativní služby – zajistíme transfery, jízdenky MHD, travel card, prioritní vstupenky na pamětihodnosti i sportovní či kulturní akce (fotbal Champions a Premier League, tenis, F1, koncerty, muzikály). 
 • praktický kapesní průvodce s mapkami jako dárek k eurovíkendu

  Co je naším stylem: 

 • Ručíme za kvalitu celého balíčku služeb a návaznost služeb dohromady
 • Netvoříme skupiny s průvodcem, proto nehrozí zvýšení ceny ani zrušení zájezdu pro malý počet zájemců 
 • Co zájezd to originál ušitý na tělo pro vás dva a více osob
 • Před cestou i během ní je vám k dispozici jediná Natour specialistka, která zajistí vše od nabídky přes rezervaci s platbou až po odbavení. Pomocnou ruku podáváme od začátku do konce.
 • Kdykoliv se můžete obrátit na tísňovou linku v destinaci i zdarma na naši nonstop asistenční službu

  Pár praktických tipů navíc:

 • Katalogové (internetové) ceny platí v případě nejlevnějších volných míst v ekonomické třídě a mají „jepičí život“.
  Čím déle se budete rozhodovat, tím spíše hrozí horší místa i vyšší ceny. 
 • Last minute u nás příliš nevedeme. Nejlepší výběr za příjemnou cenu garantujeme obvykle 1-3 měsíce před odletem mimo svátky.
 • Zdají se vám naše ceny vyšší? Záleží na úhlu pohledu. 3 % ceny zájezdů činí zákonné pojištění státu za titul cestovní kancelář. Rozdělíte-li zájezd na samostatné služby, může to být někdy výhodnější, avšak z pohledu organizace i průběhu docela divočina. Chcete-li si užít zájezd v klidu a všechny starosti nechat na nás, větší radost vám ve výsledku udělá náš balíček. Lítáme v tom s vámi a rádi!

 Jak to probíhá?

Jednoduše, stačí jen 3 kroky: 

1. Výběr zájezdu, termínu a rozsahu služeb

Neztrácejte čas. Napište nám svá cestovatelská přání, zavolejte nebo si vyberte online. Obratem získáte přesnou nabídku s aktuální cenou a možnostmi dalších služeb dle destinace.

2. Garantovaná rezervace na den, údaje, cestovní smlouva

Vyhovující variantu vám zarezervujeme na neměnná jména cestujících, a tím na 24 hodin podržíme cenu i místa výhradně pro vás (bohužel u nízkonákladových společností takto nefunguje). Mezitím obdržíte cestovní smlouvu, kterou prosím vyplňte, naskenujte a obratem pošlete e-mailem zpět.

3. Odbavení a rady na cestu

Služby vám poté závazně potvrdíme a zašleme fakturu pro platbu převodem. Jakmile zájezd uhradíte, dostanete e-mailem pokyny na cestu, včetně letenek, voucherů na ubytování, transfery i výlety, asistenční karty cestovního pojištění, nouzové kontakty a další potřebné náležitosti. Postaráme se o odbavení, zavazadla, palubní vstupenky.


Zajímá vás více?

Přihlaste se k odběru novinek zde  a 2x měsíčně získáte exkluzivní akční nabídky e-mailem. A když vám nebudou vyhovovat, kdykoliv se můžete odhlásit.