Letenky online. Kompenzace za problém s letem.

Akční nabídky emailem

Zasílání novinek

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek.

Letenky

Baví vás hodiny brouzdat po internetu, vkládat kreditní kartu do černé díry s nejasným výsledkem a doufat, že všechno proběhne bez komplikací? A to jen proto, abyste ušetřili? Pak vám držíme palce. Jako akreditovaná IATA agentura za vás porovnáme všechny letecké společnosti včetně nízkonákladových dopravců. Pohlídáme vám jejich nástrahy typu seating, zavazadla, online odbavení či občerstvení na palubě, které by vás jinak mohly překvapit. S námi odletíte hladce.

Kam si chcete zaletět? Napište nám své zadání do formuláře. Pokud jste náš přímý klient nebo firma, můžete si let zarezervovat samostatně v našem ONLINE SYSTÉMU.

Výhodnější nabídky hledat nemusíte. Nabídli vám jinde stejnou letenku či službu levněji? Přepošlete nám kalkulaci a získáte ještě výhodnější cenu navíc s nonstop asistencí zdarma jako bonus.

  V ceně letenky od nás získáváte zdarma nonstop asistenční linku společnosti Click2Claim s.r.o., kam se můžete obrátit v případě zpožděného nebo zrušeného letu. Na lince Vám poradí, jak postupovat a sdělí Vám, na jaký rozsah péče máte od operujícího dopravce nárok.

 

Kompenzace za problém s letem


V ceně zájezdu a letenky od nás získáváte zdarma nonstop asistenční linku společnosti Click2Claim s.r.o., kam se můžete obrátit v případě zpožděného nebo zrušeného letu. Na lince vám poradí, jak postupovat a na jaký rozsah péče máte od operujícího dopravce nárok. Stravování, ubytování a náhradní přepravu je vám povinna poskytnout daná letecká společnost na její náklady. Následně vám bezplatně pomůžeme s žádostí o finanční kompenzaci u jakékoliv letecké společnosti až do výše 16 500 Kč na osobu, a to i přes poskytnutí servisu přepravcem.

Zdroj html www.click2claim.info

 

 

 

Podívejte se i na další cestovní služby: