Natour recenze a reference

Akční nabídky emailem

Zasílání novinek

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek.

Proč Natour?

Na trhu působíme již 27 let, sezónu máme pořád a už dávno jsme se rozhodli být atypickou cestovní kanceláří s celosvětovou působností. Jako akreditovaná IATA agentura se specializujeme na cestovní balíčky k letenkám (eurovíkendy, cesty na míru a exotické zájezdy, samostatné služby). Pomůžeme vám zorientovat se v džungli leteckých spojení, hotelů a dalších cestovních služeb. Naplánujeme vám cestu do detailu a tím vám ušetříme čas i starosti. Klienti oceňují náš osobní přístup, špičkový profesionální servis a optimalizaci cestovních výdajů. Pohlídáme vám také nástrahy typu online odbavení, zavazadla či občerstvení na palubě, které by vás jinak mohly překvapit. S námi odletíte hladce.

 

Máte chuť zažít na cestách víc a podle vašich představ? Zájezd nebo služební cesta od Natouru jsou vždycky originálem. Dáváme vám absolutní svobodu termínu i flexibilitu rozsahu služeb. Nejvíce záleží na vaší představě a rozpočtu, limituje vás pouze dostupné letecké spojení a možnosti dané destinace. Cesty pro vás individuálně plánujeme, a tudíž vás neochuzujeme o adrenalin nebo zážitek z příprav, kdy hledáte informace, přemýšlíte a sníte.
Pokud vás baví hodiny brouzdat po internetu mezi neznámými hotely a vkládat kreditní kartu do černé díry počítače s nejasným výsledkem jen proto, abyste ušetřili, držíme vám palce. My používáme ověřené partnery v destinaci, za veškeré služby osobně ručíme nejen zákonným pojištěním a navíc poskytujeme asistenční službu zdarma.


Neváhejte vyslovit svá přání o dovolené. Naše specialistky vám rády pomohou i v těch nejnáročnějších představách. Přejeme si, abyste se i vy stali věrnými členy naší cestovatelské rodiny. Napište nám.


Těšíme se na společné zážitky. Přemýšlet a pracovat pro vás nás baví!

Vaše Andrea Uhrová
Ředitelka Natour spol. s r. o.
Telefon: 603 256 036
e-mail: andrea.uhrova@natour.cz